Na slovenskom trhu podnikáme od roku 1997.

Počas svojho fungovania sme si v oblasti poterových prác vybudovali stabilnú pozíciu, ktorú chceme aj naďalej upevňovať, a to hlavne kvalitne odvedenou prácou a ústretovým prístupom k zákazníkom.

Základom nášho úspechu je vysoká technická profesionalita, schopnosť realizovať požiadavky zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite. Realizáciu náročnej betonáže poterov zvládame bez problémov. Skvelé výsledky dosahujeme vďaka kvalitnej práci našich 40-tich odborných zamestnancov a kvalifikovanému vedeniu firmy.

Vďaka dlhodobej skúsenosti, vysokej odbornosti a zručnosti našich 11-tich partií Vám ponúkame a zabezpečíme kompletnú realizáciu všetkých služieb na profesionálnej úrovni a dokážeme reagovať aj na Vaše najnáročnejšie požiadavky v oblasti betonáže poterov.

0
REALIZOVANÝCH PROJEKTOV
0
KLIENTOV
0
ZAMESTNANCOV
0
ROKOV NA TRHU

ČO PONÚKAME?

Dlhodobé skúsenosti a vysoká odbornosť našich pracovníkov Vám zabezpečia kompletnú realizáciu všetkých služieb na vysokej profesionálnej úrovni. Sme schopní reagovať pohotovo aj na tie najnáročnejšie požiadavky.

ČO REALIZUJEME?

Predmetom činnosti našej firmy je realizácia betónových poterov. Pri práci používame kvalitné prvky a moderné technológie, na najnovšie požiadavky trhu reagujeme pružne a dokážeme sa im maximálne prispôsobiť.

SME SPOĽAHLIVÝM PARTNEROM

Na slovenskom  trhu  podnikáme od roku 1997. Počas svojho fungovania sme si v oblasti poterových prác vybudovali stabilnú pozíciu, ktorú chceme aj naďalej upevňovať, a to hlavne kvalitne odvedenou prácou a ústretovým prístupom k zákazníkom.